Ansatte

Per Ween

Daglig leder

per@devo.as

484 50 101

Erfaring siden år 2000

Utdannelse: Handelshøyskolen BI – Bachelor of Business
Administration (B.B.A.), Økonomistyring og investeringsanalyse
Jarle Abrahamsen

Prosjektleder

jarle@devo.as

466 40 170

Erfaring siden år 1995

Utdannelse: Tømrersvenn 1997
Kristoffer Pittman

Prosjektleder

kristoffer@devo.as

484 56 545

Erfaring siden år 2000

Utdannelse: Tømrersvenn 2002
Marit HaukaliMarit Hustoft Haukali

Administrasjons- og HMSK leder

marit@devo.as

982 19 238

Erfaring siden år 1984

Utdannelse: St. Olav VGS (Stavanger Handelsgymnas)
Daniel JacobsenDaniel Jacobsen

Formann/ Bas/ Fagarbeider

daniel@devo.as

922 96 849

Erfaring siden år 2006

Utdannelse: Tømrersvenn 2008
Espen JohansenEspen Johansen

Formann/ Bas/ Fagarbeider

espen@devo.as

959 76 308

Erfaring siden år 2007

Utdannelse: Tømrersvenn 2011
Roar LangvikRoar Langvik

Formann/ Bas/ Fagarbeider

roar@devo.as

400 18 880

Erfaring siden år 1988

Utdannelse: Tømrersvenn 1989
JAH John Arvid Hortman

Formann/ Bas/ Fagarbeider

hortman@devo.as

915 61 582

Erfaring siden år 2000

Utdannelse: Tømrersvenn 2002
EKEspen Kahlbom

Formann/ Bas/ Fagarbeider

kahlbom@devo.as

922 26 937

Erfaring siden år 1988

Utdannelse: Tømrersvenn 1988
SSStian Svalland

Formann/ Bas/ Fagarbeider

stian@devo.as

482 03 480

Erfaring siden år 2001

Utdannelse: Tømrersvenn 2003
KSKjetil Sedberg

Formann/ Bas/ Fagarbeider

kjetil@devo.as

452 91 611

Erfaring siden år 2002

Utdannelse: Tømrersvenn 2004
Cato EidsvågCato Eidsvåg

Formann/ Bas/ Fagarbeider

cato@devo.as

932 21 056

Erfaring siden år 2005

Utdannelse: Tømrersvenn 2007
Trond HelbergTrond Helberg

Formann/ Bas/ Fagarbeider

trond@devo.as

932 14 232

Erfaring siden år 1996

Utdannelse: Byggmester 2007
Ole Martin Hjellestad

Tømrer/ Bas

ole@devo.as

974 39 330

Erfaring siden år 2014

Utdannelse: Tømrersvenn 2016
Kristian Nærland

Formann/ Bas/ Fagarbeider

kristian@devo.as

959 90 168

Erfaring siden år 2004

Utdannelse: Tømrersvenn 2006
Ben Hipkiss

Tømrer/ Bas

ben@devo.as

900 24 467

Erfaring siden år 1999

Utdannelse: Tømrer i England 2000
Christian Warhaug

Tømrer/ Bas

christian@devo.as

905 98 660

Erfaring siden år 2008

Utdannelse: Tømrersvenn 2010
Michael Mair

Tømrer/ Bas

michael@devo.as

485 16 978

Erfaring siden år 1987

Utdannelse: Tømrersvenn 1993
Sven Olav Grønås

Tømrer/ Bas

svenolav@devo.as

942 64 320

Erfaring siden år 2012

Utdannelse: Tømrersvenn 2014
Trym Landråk Gjerstad

Tømrer

trym@devo.as

905 11 698

Erfaring siden år 2019

Utdannelse: Tømrersvenn 2021
Marcin Jermak

Tømrer/ bas

marcin@devo.as

968 79 233

Erfaring siden år 2007

Utdannelse: Norsk fagbrev 2020
Suad Softic

Tømrer/ bas

suad@devo.as

467 86 342

Erfaring siden år 2005

Utdannelse: Tømrersvenn 2013
Daniel Edvardsen

Lærling

d.edvardsen@hotmail.com

473 56 255

Erfaring siden år 2020

Utdannelse: Under utdanning
Sjur Nymark Øverland

Tømrer

sjur@devo.as

994 92 574

Erfaring siden år 2013

Utdannelse: Tømrersvenn 2015
Sindre Hagen

Tømrer

sindre@devo.as

415 32 413

Erfaring siden år 2001

Utdannelse: Tømrersvenn 2003
Sveinung Tjelta

Tømrer/ bas

sveinung@devo.as

412 64 809

Erfaring siden år 1987

Utdannelse: Tømrersvenn 1989
Tormod Ween

Lærling

ween.tormod@gmail.com

949 77 452

Erfaring siden år 2021

Utdannelse: Under utdanning
Sigmar Ævar Hallsson

Tømrer

sigmar@devo.as

938 00 625

Erfaring siden år 2005

Utdannelse: Tømrersvenn 2016
Ole Toni Husmo Johansen

Tømrer/ Bas

oletoni@devo.as

994 82 409

Erfaring siden år 2000

Utdannelse: Tømrersvenn 2005
Norbert Grymula

Tømrer/ Bas

norbert@devo.as

966 90 652

Erfaring siden år 2006

Utdannelse: Tømrersvenn 2013
Benjamin Torgersen

Lærling

benjamin.torgersen@lyse.net

406 42 433

Erfaring siden år 2022

Utdannelse: Under utdanning
Andreas Elvig

Tømrer

andreas@devo.as

480 85 971

Erfaring siden år 2013

Utdannelse: Tømrersvenn 2015