Telefon: 4000 2177

post@devo.as

Ansatte

FullSizeRender_1 Per Ween
Daglig leder
per@devo.as
484 50 101
Erfaring siden år 2000
Utdannelse: Handelshøyskolen BI – Bachelor of Business Administration (B.B.A.), Økonomistyring og investeringsanalyse
 X
Jarle Abrahamsen Jarle Abrahamsen
Prosjektleder
jarle@devo.as
466 40 170
Erfaring siden år 1995
Utdannelse: Tømrersvenn 1997
 X
Kristoffer Pittman Kristoffer Pittman
Prosjektleder
kristoffer@devo.as
484 56 545
Erfaring siden år 2000
Utdannelse: Tømrersvenn 2002
 X
Marit Haukali Marit Hustoft Haukali
Administrasjons- og HMSK leder
marit@devo.as
982 19 238
Erfaring siden år 1984
Utdannelse: St. Olav VGS (Stavanger Handelsgymnas)
 X
Daniel Jacobsen Daniel Jacobsen
Formann/ Bas/ Fagarbeider
daniel@devo.as
922 96 849
Erfaring siden år 2006
Utdannelse: Tømrersvenn 2008
 X
Espen Johansen Espen Johansen
Formann/ Bas/ Fagarbeider
espen@devo.as
959 76 308
Erfaring siden år 2007
Utdannelse: Tømrersvenn 2011
 X
Roar Langvik Roar Langvik
Formann/ Bas/ Fagarbeider
roar@devo.as
400 18 880
Erfaring siden år 1988
Utdannelse: Tømrersvenn 1989
 X
JAH John Arvid Hortman
Formann/ Bas/ Fagarbeider
hortman@devo.as
915 61 582
Erfaring siden år 2000
Utdannelse: Tømrersvenn 2002
 X
EK Espen Kahlbom
Formann/ Bas/ Fagarbeider
kahlbom@devo.as
922 26 937
Erfaring siden år 1988
Utdannelse: Tømrersvenn 1988
 X
TGS Tom Gerhard Strand
Formann/ Bas/ Fagarbeider
tomg@devo.as
980 70 756
Erfaring siden år 2000
Utdannelse: Tømrersvenn 2002
 X
SS Stian Svalland
Formann/ Bas/ Fagarbeider
stian@devo.as
482 03 480
Erfaring siden år 2001
Utdannelse: Tømrersvenn 2003
 X
KS Kjetil Sedberg
Formann/ Bas/ Fagarbeider
kjetil@devo.as
452 91 611
Erfaring siden år 2002
Utdannelse: Tømrersvenn 2004
 X
Cato Eidsvåg Cato Eidsvåg
Formann/ Bas/ Fagarbeider
cato@devo.as
932 21 056
Erfaring siden år 2005
Utdannelse: Tømrersvenn 2007
X
 Fredrik Fredrik Hetland
Formann/ Bas/ Fagarbeider
fredrik@devo.as
454 73 159
Erfaring siden år 2008
Utdannelse: Tømrersvenn 2010
X
Trond Helberg Trond Helberg
Formann/ Bas/ Fagarbeider
trond@devo.as
932 14 232
Erfaring siden år 1996
Utdannelse: Byggmester 2007
X
  Ole Martin Hjellestad
Tømrer/ Bas
ole@devo.as
974 39 330
Erfaring siden år 2014
Utdannelse: Tømrersvenn 2016
X
Kristian Nærland
Formann/ Bas/ Fagarbeider
kristian@devo.as
959 90 168
Erfaring siden år 2004
Utdannelse: Tømrersvenn 2006
X
Ben Hipkiss
Tømrer/ Bas
ben@devo.as
900 24 467
Erfaring siden år 1999
Utdannelse: Tømrer i England 2000
 


Christian Warhaug
Tømrer/ Bas
christian@devo.as
905 98 660
 Erfaring siden år 2008
 Utdannelse: Tømrersvenn 2010
 
  Michael Mair
Tømrer/ Bas
michael@devo.as
485 16 978
Erfaring siden år 1987
 Utdannelse: Tømrersvenn 1993
 


Sven Olav Grønås
Tømrer/ Bas
svenolav@devo.as
942 64 320
Erfaring siden år 2012
Utdannelse: Tømrersvenn 2014
 

 Trym Landråk Gjerstad
Tømrer
trym.gjerstad@gmail.com
 905 11 698
 Erfaring siden år 2019
 Utdannelse: Tømrersvenn 2021
 
 
 
 
 
 
Marcin Jermak
Tømrer/ bas
marcin@devo.as
968 79 233
 Erfaring siden år 2007
 Utdannelse: Norsk fagbrev 2020
 


Suad Softic
Tømrer/ bas
suad@devo.as
467 86 342
Erfaring siden år 2005
Utdannelse: Tømrersvenn 2013





 Daniel Edvardsen
Lærling
d.edvardsen@hotmail.com
473 56 255
 Erfaring siden år 2020
Utdannelse: Under utdanning
 
   Sjur Nymark Øverland
 Tømrer
sjur@devo.as
 994 92 574
Erfaring siden år 2013
Utdannelse: Tømrersvenn 2015
 
 Sindre Hagen
Tømrer
sindre@devo.as
 415 32 413
Erfaring siden år 2001
Utdannelse: Tømrersvenn 2003
 




Sveinung Tjelta
Tømrer/ bas
sveinung@devo.as
412 64 809
Erfaring siden år 1987
Utdannelse: Tømrersvenn 1989
 




Tormod Ween
Lærling
ween.tormod@gmail.com
949 77 452
Erfaring siden år 2021
Utdannelse: Under utdanning