Telefon: 4000 2177

post@devo.as

Ansatte

FullSizeRender_1 Per Ween
Daglig leder
per@devo.as
484 50 101
Erfaring siden år 2000
Utdannelse: Handelshøyskolen BI – Bachelor of Business Administration (B.B.A.), Økonomistyring og investeringsanalyse

 X

 X

Jarle Abrahamsen Jarle Abrahamsen
Prosjektleder
jarle@devo.as
466 40 170
Erfaring siden år 1995
Utdannelse: Tømrersvenn 1997

 X

 X

Kristoffer Pittman Kristoffer Pittman
Prosjektleder
kristoffer@devo.as
484 56 545
Erfaring siden år 2000
Utdannelse: Tømrersvenn 2002

 X

 X

Marit Haukali Marit Hustoft Haukali
Administrasjons- og HMSK leder
marit@devo.as
982 19 238
Erfaring siden år 1984
Utdannelse: St. Olav VGS (Stavanger Handelsgymnas)

 X

 X

Ståle Haukali Ståle Haukali
Faglig konsulent
928 91 971
Erfaring siden år 1980
Utdannelse: Universitetet i Trondheim Norges tekniske høgskole – Sivilingeniør ved Bygningsingeniøravdelingen

 X

 X

Daniel Jacobsen Daniel Jacobsen
Formann/ Bas/ Fagarbeider
daniel@devo.as
922 96 849
Erfaring siden år 2006
Utdannelse: Tømrersvenn 2008

 X

 X

Espen Johansen Espen Johansen
Formann/ Bas/ Fagarbeider
espen@devo.as
959 76 308
Erfaring siden år 2007
Utdannelse: Tømrersvenn 2011

 X

 X

Roar Langvik Roar Langvik
Formann/ Bas/ Fagarbeider
roar@devo.as
400 18 880
Erfaring siden år 1988
Utdannelse: Tømrersvenn 1989

 X

 X

JAH John Arvid Hortman
Formann/ Bas/ Fagarbeider
hortman@devo.as
915 61 582
Erfaring siden år 2000
Utdannelse: Tømrersvenn 2002

 X

 X

EK Espen Kahlbom
Formann/ Bas/ Fagarbeider
kahlbom@devo.as
922 26 937
Erfaring siden år 1988
Utdannelse: Tømrersvenn 1988

 X

 X

TGS Tom Gerhard Strand
Formann/ Bas/ Fagarbeider
tomg@devo.as
980 70 756
Erfaring siden år 2000
Utdannelse: Tømrersvenn 2002

 X

 X

SS Stian Svalland
Formann/ Bas/ Fagarbeider
stian@devo.as
482 03 480
Erfaring siden år 2001
Utdannelse: Tømrersvenn 2003

 X

 X

KS Kjetil Sedberg
Formann/ Bas/ Fagarbeider
kjetil@devo.as
452 91 611
Erfaring siden år 2002
Utdannelse: Tømrersvenn 2004

 X

 X

Svein Kåre Lode Svein Kåre Lode
Bas/ Fagarbeider
svein@devo.as
416 08 651
Erfaring siden år 2012
Utdannelse: Tømrersvenn 2014

X

 X

Cato Eidsvåg Cato Eidsvåg
Formann/ Bas/ Fagarbeider
cato@devo.as
932 21 056
Erfaring siden år 2005
Utdannelse: Tømrersvenn 2007

X

 X

Asbjørn T. Asbjørn Tjølsen
Lærling
assitj@gmail.com
408 48 471
Erfaring siden år 2016
Utdannelse: Under utdannelse

X

 X

 Fredrik Fredrik Hetland
Formann/ Bas/ Fagarbeider
fredrik@devo.as
454 73 159
Erfaring siden år 2008
Utdannelse: Tømrersvenn 2010

X

 X

Trond Helberg Trond Helberg
Formann/ Bas/ Fagarbeider
trond@devo.as
932 14 232
Erfaring siden år 1996
Utdannelse: Byggmester 2007

X

 X

Magnus Torjussen
Lærling
magnus.torjussen1@gmail.com
 954 04 558
Erfaring siden år 2017
Utdannelse: Under utdannelse

X

 X

  Ole Martin Hjellestad
Tømrer
ole@devo.as
974 39 330
Erfaring siden år 2014
Utdannelse: Tømrersvenn 2016